sgh
mbasgh
 • Dla pracujących profesjonalistów
  Program MBA-SGH to studia podyplomowe Executive Master of Business Administration oferowane w języku polskim i adresowane do osób pracujących zawodowo, które ukończyły studia wyższe
  oraz posiadają kilkuletnie doświadczenie w biznesie, głównie zajmują średnie i wyższej stanowiska menedżerskie.
 • Wiedza od doświadczonych wykładowców-praktyków
  Kadrę programu MBA-SGH tworzą doświadczeni wykładowcy z Polski i ze świata, najlepsi wykładowcy Szkoły Głównej Handlowej, posiadający zarówno doświadczenia edukacyjne, zweryfikowane wielokrotnie umiejętności przekazywania własnej wiedzy, jak również bogate doświadczenia praktyczne w biznesie.
 • Prestiżowy dyplom
  Absolwenci programu MBA-SGH otrzymują dyplom ukończenia studiów MBA w najbardziej prestiżowej uczelni ekonomicznej w Polsce, dyplom czołowego programu Executive MBA w Polsce i regionie (w ocenie różnych rankingów, jak również według wyników badań wśród pracodawców).
Nabór zgłoszeń do udziału w VIII edycji Programu (start luty 2019), trwa do 25 listopada 2018.

Biuro Programu MBA-SGH
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Ul. Rakowiecka 24, pok. 2
02-521 Warszawa
Tel: +48 22 564 77 83
Fax: +48 22 646 61 24
Adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona programu: www.mba-sgh.pl

 

Kierownik programu:
dr hab. Rafał Mrówka, prof. SGH

Polskie przedsiębiorstwa potrzebują prawdziwych przywódców – liderów z wizją, potrafiących wykorzystywać potencjał swoich zespołów, otwartych na wyzwania globalnego świata, potrafiących używać   nowoczesnych technologii. Na studiach MBA-SGH zapewniamy naszym studentom możliwość zdobycia wiedzy niezbędnej do zarządzania nowoczesnymi firmami w najbardziej prestiżowej uczelni ekonomicznej w regionie. Przede wszystkim  dajemy jednak możliwość wymiany doświadczeń wśród uważnie wyselekcjonowanych prawdziwych liderów organizacji działających w różnych branżach, na różnych rynkach, z różnym profilem zawodowym. A dzisiejszy świat potrzebuje właśnie takiej różnorodności. Nasi absolwenci są gotowi na nowe wyzwania!

Rekomendacje

Polecam studnia MBA SGH wszystkim pragnącym zaktualizować lub uzupełnić swoją wiedzę i nadążyć za zmieniającą się szybko rzeczywistością.

Joanna Piekutowska
WIOS Warszawa

Więcej…
Newsletter

Szybki kontakt
 • Biuro Programu MBA-SGH
 • Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
 • Ul. Rakowiecka 24, pok. 2
 • 02-521 Warszawa
 • Tel: +48 22 646 61 24
 • Fax: +48 22 646 61 24
 • Adres mailowy: biuromba@sgh.waw.pl
 • Strona programu: www.mba-sgh.pl
youtube goolge
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa, Polska
centrala: +48 22 564 60 00, faks kancelarii: +48 22 849 53 12, e-mail: informacja@sgh.waw.pl​​