Kontakt

Biuro Programu MBA-SGH

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

ul. Rakowiecka 24, pok. 2
02-521 Warszawa

Tel: +48 22 564 77 83

Mob: +48 501 227 668

biuromba@sgh.waw.pl

prof. Rafał Mrówka

Kierownik programu:

dr hab. Rafał Mrówka, prof. SGH

Dr hab. Rafał Mrówka jest profesorem w Katedrze Teorii Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierownikiem i wykładowcą programu MBA-SGH oraz kierownikiem Podyplomowych Studiów Public Relations i Strategicznego Komunikowania w Firmach w SGH. Jest autorem kilkudziesięciu artykułów, książek i prac naukowych. Działa także aktywnie na rynku doradczym i szkoleniowym – ma ponad 15 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów dla biznesu, jest współwłaścicielem firmy konsultingowoszkoleniowej IMMOQEE Sp. z o.o. W swojej pracy w konsultingu współpracował m.in. z Umbrella Project (program UNDP – agendy ONZ w Polsce), BIGRAM Personnel Consulting, ITO - United Change Company. Realizował projekty m.in. dla: Hewlett-Packard, Euler Hermes, Tetra Pak, Schneider Electric, Wabco, Microsoft, Auchan, EDS, Esselte, Siemens, Allianz, Totalizator Sportowy, Grupa Hotelowa Orbis, Leroy Merlin, Cersanit. Specjalizuje się badaniach satysfakcji pracowników, pobudzaniu zaangażowania pracowników, programach wspierania innowacyjności organizacji, programach rozwoju kompetencji menedżerów oraz budowaniu wizerunku organizacji, osób, produktów.

Koordynatorka programu:

DOROTA CZAJKOWSKA-SZUBICZUK

Absolwentka Uniwersytetu SWPS z dyplomem magistra psychologii. Certyfikowana trenerka umiejętności psychologicznych oraz prowadząca grupy wsparcia. Zawodowo związana głównie z branżą FMCG – sprzedażą i shopper marketingiem. Mentorka Coder Dojo – społeczności, która bezpłatnie uczy się nowych technologii oraz programowania. Doświadczona w obszarze kreacji, komunikacji i zarządzania projektami. Przez ponad 10 lat organizowała różnego rodzaju wydarzenia artystyczne związane z tańcem irlandzkim, sama będąc tancerką, choreografką i wielokrotną Mistrzynią Europy. Prywatnie miłośniczka dog agility, gier planszowych oraz grywalizacji, w szczególności w kontekście rozwoju osobistego.

Administratorka programu:

MARTA SZMIGIEL

Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ponad 10 lat związana z działalnością kulturalno-edukacyjną przy tworzeniu i rozliczaniu projektów grantowych. Tworzyła scenariusze gier edukacyjnych i terenowych dla dzieci i młodzieży m.in z ramienia Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach czy Ministerstwa Kultury. Przez wiele lat związana z edukacja elektroniczną w Fundacji CoderDojo, gdzie zajmowała się koordynacją pracy wolontariuszy i komunikacją. Obecnie zajmuje się organizacją, zarządzaniem i występowaniem podczas eventów w branży rozrywkowo-tanecznej. Prywatnie miłośniczka larpów, tańca i stylu retro.

Administratorka programu:

Michalina dement-żemła

Absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej. Przez 7 lat związana była z branżą teatralną i filmową. Pracowała na stanowisku kierowniczki produkcji, tworząc spektakle w największych warszawskich teatrach. Kompleksowo zajmowała się procesem produkcji, od zrządzania budżetem, przez nadzorowanie pracy, po organizację planów zdjęciowych. Ma doświadczenie we współtworzeniu festiwali: pracowała m.in. dla festiwalu filmowego Millenium Docs Against Gravity. W pracy szczególnie ważne jest dla niej wprowadzanie rozwiązań dążących do neutralności klimatycznej oraz równości płci. Jest zwolenniczką komunikacji opartej o Porozumienie Bez Przemocy (NVC). W wolnym czasie zgłębia zagadnienia związane z szeroko pojętym prawem pracy oraz kryzysem klimatycznym. Entuzjastka przemieszczania się rowerem, filmów dokumentalnych i długich spacerów z dwoma adoptowanymi psami.