Kontakt

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

ul. Rakowiecka 24, pok. 2
02-521 Warszawa

Tel: +48 22 564 77 83
Fax: +48 22 646 61 24

biuromba@sgh.waw.pl

Biuro Programu MBA-SGH

prof. Rafał Mrówka

Kierownik programu:

dr hab. Rafał Mrówka, prof. SGH

Dr hab. Rafał Mrówka jest profesorem w Katedrze Teorii Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierownikiem i wykładowcą programu MBA-SGH oraz kierownikiem Podyplomowych Studiów Public Relations i Strategicznego Komunikowania w Firmach w SGH. Jest autorem kilkudziesięciu artykułów, książek i prac naukowych. Działa także aktywnie na rynku doradczym i szkoleniowym – ma ponad 15 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów dla biznesu, jest współwłaścicielem firmy konsultingowoszkoleniowej IMMOQEE Sp. z o.o. W swojej pracy w konsultingu współpracował m.in. z Umbrella Project (program UNDP – agendy ONZ w Polsce), BIGRAM Personnel Consulting, ITO - United Change Company. Realizował projekty m.in. dla: Hewlett-Packard, Euler Hermes, Tetra Pak, Schneider Electric, Wabco, Microsoft, Auchan, EDS, Esselte, Siemens, Allianz, Totalizator Sportowy, Grupa Hotelowa Orbis, Leroy Merlin, Cersanit. Specjalizuje się badaniach satysfakcji pracowników, pobudzaniu zaangażowania pracowników, programach wspierania innowacyjności organizacji, programach rozwoju kompetencji menedżerów oraz budowaniu wizerunku organizacji, osób, produktów.

Koordynator Programu:

DOROTA CZAJKOWSKA-SZUBICZUK

Absolwentka Uniwersytetu SWPS z dyplomem magistra psychologii. Certyfikowana trenerka umiejętności psychologicznych oraz prowadząca grupy wsparcia. Zawodowo związana głównie z branżą FMCG – sprzedażą i shopper marketingiem.

Mentorka Coder Dojo – społeczności, która bezpłatnie uczy się nowych technologii oraz programowania.

Doświadczona w obszarze kreacji, komunikacji i zarządzania projektami. Przez ponad 10 lat organizowała różnego rodzaju wydarzenia artystyczne związane z tańcem irlandzkim, sama będąc tancerką, choreografką i wielokrotną Mistrzynią Europy.

Prywatnie miłośniczka dog agility, gier planszowych oraz grywalizacji, w szczególności w kontekście rozwoju osobistego

Dorota Czajkowska-Szubiczuk
Michał Rukat

Administrator Programu:

MICHAŁ RUKAT

Z wykształcenia historyk. Przez 6 lat pracował w instytucjach kultury współtworząc programy edukacyjne dwóch państwowych muzeów. Współpracował z międzynarodowym zespołem projektantów ekspozycji stałej Muzeum Józefa Piłsudskiego (RalphAppelbaumAssociates, WXCA Architects, Platige Image). Kierował zespołami realizującymi projekty kulturalne skierowane do odbiorców grupowych i indywidualnych. Brał udział w procesie budowy zespołu edukacyjnego od podstaw, począwszy od rekrutacji przez koordynację pracy po ewaluację wyników jego członków.
Wolontariacko współpracuje ze Stowarzyszeniem Wiosna. W ramach tej działalności zarządzał zespołem kilkudziesięciu wolontariuszy przy realizacji projektu Szlachetna Paczka. Obecnie wspiera ten projekt merytorycznie na poziomie ogólnopolskim.
Współpracował z Uniwersytetem Trzeciego Wieku SGH i Dziecięcym Uniwersytetem Ciekawej Historii jako wykładowca. Jest aktywnym przewodnikiem miejskim po Warszawie i pasjonatem storytellingu.