Kontakt

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

ul. Rakowiecka 24, pok. 2
02-521 Warszawa

Tel: +48 22 564 77 83
Fax: +48 22 646 61 24

biuromba@sgh.waw.pl

Biuro Programu MBA-SGH

Kierownik programu:

dr hab. Rafał Mrówka, prof. SGH

Dr hab. Rafał Mrówka jest profesorem w Katedrze Teorii Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierownikiem i wykładowcą programu MBA-SGH oraz kierownikiem Podyplomowych Studiów Public Relations i Strategicznego Komunikowania w Firmach w SGH. Jest autorem kilkudziesięciu artykułów, książek i prac naukowych. Działa także aktywnie na rynku doradczym i szkoleniowym – ma ponad 15 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów dla biznesu, jest współwłaścicielem firmy konsultingowoszkoleniowej IMMOQEE Sp. z o.o. W swojej pracy w konsultingu współpracował m.in. z Umbrella Project (program UNDP – agendy ONZ w Polsce), BIGRAM Personnel Consulting, ITO - United Change Company. Realizował projekty m.in. dla: Hewlett-Packard, Euler Hermes, Tetra Pak, Schneider Electric, Wabco, Microsoft, Auchan, EDS, Esselte, Siemens, Allianz, Totalizator Sportowy, Grupa Hotelowa Orbis, Leroy Merlin, Cersanit. Specjalizuje się badaniach satysfakcji pracowników, pobudzaniu zaangażowania pracowników, programach wspierania innowacyjności organizacji, programach rozwoju kompetencji menedżerów oraz budowaniu wizerunku organizacji, osób, produktów.

Koordynator Programu:

Mateusz Małyska

Od ponad 9 lat zajmuje się budowaniem relacji pomiędzy biznesem, administracją publiczną i organizacjami pozarządowymi. Współpracuje m.in. z Coca-Cola HBC, PwC, Groupe Auchan, Ambasadą USA w Warszawie, a w przeszłości z Forum Ekonomicznym w Krynicy. Współzałożyciel i prezes Fundacji Sempre a Frente oraz członek Rady Działalności Pożytku Publicznego przy Prezydencie Lublina. Wykładał Zarządzanie Projektami na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Certyfikowany trener (ACI). Dwukrotny stypendysta Departamentu Stanu USA.

Z wykształcenia politolog i doradca zawodowy.

Administrator Programu:

MICHAŁ RUKAT

Z wykształcenia historyk. Przez 6 lat pracował w instytucjach kultury współtworząc programy edukacyjne dwóch państwowych muzeów. Współpracował z międzynarodowym zespołem projektantów ekspozycji stałej Muzeum Józefa Piłsudskiego (RalphAppelbaumAssociates, WXCA Architects, Platige Image). Kierował zespołami realizującymi projekty kulturalne skierowane do odbiorców grupowych i indywidualnych. Brał udział w procesie budowy zespołu edukacyjnego od podstaw, począwszy od rekrutacji przez koordynację pracy po ewaluację wyników jego członków.
Wolontariacko współpracuje ze Stowarzyszeniem Wiosna. W ramach tej działalności zarządzał zespołem kilkudziesięciu wolontariuszy przy realizacji projektu Szlachetna Paczka. Obecnie wspiera ten projekt merytorycznie na poziomie ogólnopolskim.
Współpracował z Uniwersytetem Trzeciego Wieku SGH i Dziecięcym Uniwersytetem Ciekawej Historii jako wykładowca. Jest aktywnym przewodnikiem miejskim po Warszawie i pasjonatem storytellingu.