sgh
mbasgh
 • Dla pracujących profesjonalistów
  Program MBA-SGH to studia podyplomowe Executive Master of Business Administration oferowane w języku polskim i adresowane do osób pracujących zawodowo, które ukończyły studia wyższe
  oraz posiadają kilkuletnie doświadczenie w biznesie, głównie zajmują średnie i wyższej stanowiska menedżerskie.
 • Wiedza od doświadczonych wykładowców-praktyków
  Kadrę programu MBA-SGH tworzą doświadczeni wykładowcy z Polski i ze świata, najlepsi wykładowcy Szkoły Głównej Handlowej, posiadający zarówno doświadczenia edukacyjne, zweryfikowane wielokrotnie umiejętności przekazywania własnej wiedzy, jak również bogate doświadczenia praktyczne w biznesie.
 • Prestiżowy dyplom
  Absolwenci programu MBA-SGH otrzymują dyplom ukończenia studiów MBA w najbardziej prestiżowej uczelni ekonomicznej w Polsce, dyplom czołowego programu Executive MBA w Polsce i regionie (w ocenie różnych rankingów, jak również według wyników badań wśród pracodawców).
Nabór zgłoszeń do udziału w VIII edycji Programu (start luty 2019), trwa do 25 listopada 2018.

 

MBA-SGH – dla kogo?

Program jest adresowany do średniej i wyższej kadry menedżerskiej firm działających w Polsce. Program kładzie nacisk na najnowsze koncepcje i praktyki, niezbędne dla kierowników i menadżerów działających na nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się rynku pracy, umożliwia wszechstronne zrozumienie sposobu funkcjonowania małych i dużych przedsiębiorstw, ułatwiając studentom nabycie praktycznej wiedzy warunkującej efektywne zarządzanie. Program jest skierowany do kandydatów, którzy:

   - ukończyli studia wyższe (co najmniej I stopnia),
   - zarządzają własnymi firmami lub są zatrudnieni na średnim i wyższym szczeblu menedżerskim,
   - ukończyli studia II stopnia i mają co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego lub ukończyli studia I stopnia i mają co najmniej 8 lat doświadczenia zawodowego,
   - mają wykształcenie z różnych dziedzin i są zainteresowani w uzyskaniu nowoczesnej, wysokiej jakości wiedzy z zarządzania,
   - działając jako menedżerowie potrzebują nowoczesnej wiedzy zarządczej.

 

Proces rekrutacji

Rekrutacja do programu MBA-SGH prowadzona jest w sposób ciągły. Aktualnie prowadzimy nabór do VIII edycji programu, która rozpocznie zajęcia w lutym 2019. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone, gdy zostanie zapełniona podstawowa (40 miejsc) i rezerwowa (15 miejsc) lista uczestników.

 

 • Rozpoczęcie VIII edycji programu - luty 2019 roku
 • Rozdanie dyplomów VIII edycji programu – styczeń/luty 2021 roku
 • Zajęcia prowadzone są w trybie weekendowym, w każdy piątek (13.30 - 17.00) i sobotę (9.00 - 17.00), z wyjątkiem wakacji i świąt.

 

Opłaty obowiązujące w VIII edycji MBA-SGH (start luty 2019)

Opłata za postępowanie kwalifikacyjne: 500 zł.
Opłata za studia: 49 400 zł.

Płatności można dokonywać w 1, 2 lub 4 ratach.

Dane do przelewu:
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa

Numer konta do wpłaty zostanie wysłany w indywidualnej wiadomości po zakończeniu wypełniania formularza rekrutacyjnego.

 

Etapy rekrutacji


1) Przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. kompletu wymaganych dokumentów:

    a) formularz rekrutacyjny (do pobrania pod tym linkiem)

    b) kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych

    c) dokumenty potwierdzające wymagany okres doświadczenia zawodowego (zaświadczenie od pracodawcy lub odpis z KRS)

    d) list motywacyjny, z zaznaczonym jasnym celem podjęcia studiów MBA (maks. strona A4)

    e) CV, jeśli zawiera ważne informacje nieuwzględnione w kwestionariuszu

 

2) Informacja o numerze indywidualnego konta bankowego do wpłaty opłaty rekrutacyjnej. 

 

3) Test predyspozycji analitycznych wypełniany online (czas wypełniania testu ok. 40 min.; zaliczenie testu z wynikiem minimum 75 pkt, kwalifikuje do kolejnego etapu). Kandydat/ka otrzyma indywidualny odnośnik do testu po weryfikacji i akceptacji dokumentów przesłanych w 1 i 2 etapie rekrutacji.

 

4) Rozmowa kwalifikacyjna – terminy rozmów są ustalane indywidualnie.

 

5) Test – analiza behawioralna wypełniana online (czas wypełniania testu ok. 10 min.; w przypadku zakwalifikowania się do udziału w studiach wyniki analizy wykorzystywane są podczas zajęć Rozwój umiejętności osobistych i przywódczych, w przypadku niezakwalifikowania się na studia kandydaci mają możliwość otrzymania raportu z analizy wraz z omówieniem). Kandydat/ka otrzyma indywidualny odnośnik do testu po odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej.


Po weryfikacji dokumentów oraz zaliczeniu testu predyspozycji analitycznych, kandydat zapraszany jest na rozmowę kwalifikacyjną. Celem rozmowy jest ocena kandydata jako przyszłego studenta programu MBA. Po rozmowach z kandydatami dokonuje się wyboru grupy studentów najlepiej spełniającej warunki wstępne kwalifikacji na studia MBA-SGH.


Osoby zainteresowane aplikowaniem na studia mają również możliwość przeprowadzenia wstępnej rozmowy oceniającej z kierownikiem studiów.

Osoby zainteresowane otrzymaniem szerszych informacji na temat procesu rekrutacji, prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

Rekomendacje

Polecam studnia MBA SGH wszystkim pragnącym zaktualizować lub uzupełnić swoją wiedzę i nadążyć za zmieniającą się szybko rzeczywistością.

Joanna Piekutowska
WIOS Warszawa

Więcej…
Newsletter

Szybki kontakt
 • Biuro Programu MBA-SGH
 • Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
 • Ul. Rakowiecka 24, pok. 2
 • 02-521 Warszawa
 • Tel: +48 22 646 61 24
 • Fax: +48 22 646 61 24
 • Adres mailowy: biuromba@sgh.waw.pl
 • Strona programu: www.mba-sgh.pl
youtube goolge
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa, Polska
centrala: +48 22 564 60 00, faks kancelarii: +48 22 849 53 12, e-mail: informacja@sgh.waw.pl​​