sgh
mbasgh
 • Dla pracujących profesjonalistów
  Program MBA-SGH to studia podyplomowe Executive Master of Business Administration oferowane w języku polskim i adresowane do osób pracujących zawodowo, które ukończyły studia wyższe
  oraz posiadają kilkuletnie doświadczenie w biznesie, głównie zajmują średnie i wyższej stanowiska menedżerskie.
 • Wiedza od doświadczonych wykładowców-praktyków
  Kadrę programu MBA-SGH tworzą doświadczeni wykładowcy z Polski i ze świata, najlepsi wykładowcy Szkoły Głównej Handlowej, posiadający zarówno doświadczenia edukacyjne, zweryfikowane wielokrotnie umiejętności przekazywania własnej wiedzy, jak również bogate doświadczenia praktyczne w biznesie.
 • Prestiżowy dyplom
  Absolwenci programu MBA-SGH otrzymują dyplom ukończenia studiów MBA w najbardziej prestiżowej uczelni ekonomicznej w Polsce, dyplom czołowego programu Executive MBA w Polsce i regionie (w ocenie różnych rankingów, jak również według wyników badań wśród pracodawców).
Nabór zgłoszeń do udziału w VIII edycji Programu (start luty 2019), trwa do 25 listopada 2018.

„Podjęcie studiów na kierunku Master of Business Administration rozważałem już od dłuższego czasu. Przy podejmowaniu decyzji duże znaczenie miał fakt firmowania studiów przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz doświadczenie tej uczelni w prowadzeniu kursów MBA. Istotnym czynnikiem była również wysoka pozycja zajmowana przez ten kierunek w corocznych rankingach uczelni krajowych. Ponadto zaoferowany zakres programowy dawał mi gwarancję zdobycia wiedzy, którą będę mógł wykorzystać w codziennej pracy w środowisku biznesowym…

Moim najważniejszym oczekiwaniem była możliwość szybkiego zastosowania zdobytej wiedzy teoretycznej w praktyce. Prowadzenie własnej firmy to codzienne wyzwania związane z finansami, zarządzaniem personelem, planowaniem strategicznym i dokonywaniem ważnych wyborów. Studia dały mi większą pewność przy podejmowaniu decyzji, a także jeszcze lepsze zrozumienie biznesu, co jest niezwykle istotne przy prowadzeniu działalności konsultingowej. Wymieniając korzyści wynikające z udziału w programie, nie mam szansy opowiedzieć o awansie, gdyż będąc właścicielem firmy, bardziej już awansować nie mogę, ale z całą pewnością jestem w stanie stwierdzić, że dzięki studiom moja firma jest efektywniej zarządzana.

Studia spełniły znakomitą większość moich oczekiwań. Jestem osobą bardzo wymagającą – zarówno wobec innych, jak i w stosunku do siebie. Wybrany przeze mnie kierunek studiów wymagał poświęcenia ogromnej ilości czasu, gdyż zajęcia były prowadzone w każdy piątek i sobotę. Niezbędne okazały się elastyczna organizacja pracy i przełożenie wielu innych spraw na późniejsze terminy. Moim zdaniem, studia MBA są skierowane do osób potrafiących zarządzać własnym czasem i odróżniać rzeczy ważne od codziennej rutyny.

Ja sam potraktowałem je jako rodzaj inwestycji i już teraz zaczynam dostrzegać, że czas poświęcony na lepsze zaplanowanie i zrozumienie własnej działalności pozwala na osiągnięcie dużych zysków, które rekompensują środki i siły przeznaczone na zdobycie niezbędnej do tego wiedzy

Janusz Baczewski
Właściciel Euro – Dan Consulting

Rekomendacje

Polecam studnia MBA SGH wszystkim pragnącym zaktualizować lub uzupełnić swoją wiedzę i nadążyć za zmieniającą się szybko rzeczywistością.

Joanna Piekutowska
WIOS Warszawa

Więcej…
Newsletter

Szybki kontakt
 • Biuro Programu MBA-SGH
 • Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
 • Ul. Rakowiecka 24, pok. 2
 • 02-521 Warszawa
 • Tel: +48 22 646 61 24
 • Fax: +48 22 646 61 24
 • Adres mailowy: biuromba@sgh.waw.pl
 • Strona programu: www.mba-sgh.pl
youtube goolge
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa, Polska
centrala: +48 22 564 60 00, faks kancelarii: +48 22 849 53 12, e-mail: informacja@sgh.waw.pl​​