sgh
mbasgh
 • Dla pracujących profesjonalistów
  Program MBA-SGH to studia podyplomowe Executive Master of Business Administration oferowane w języku polskim i adresowane do osób pracujących zawodowo, które ukończyły studia wyższe
  oraz posiadają kilkuletnie doświadczenie w biznesie, głównie zajmują średnie i wyższej stanowiska menedżerskie.
 • Wiedza od doświadczonych wykładowców-praktyków
  Kadrę programu MBA-SGH tworzą doświadczeni wykładowcy z Polski i ze świata, najlepsi wykładowcy Szkoły Głównej Handlowej, posiadający zarówno doświadczenia edukacyjne, zweryfikowane wielokrotnie umiejętności przekazywania własnej wiedzy, jak również bogate doświadczenia praktyczne w biznesie.
 • Prestiżowy dyplom
  Absolwenci programu MBA-SGH otrzymują dyplom ukończenia studiów MBA w najbardziej prestiżowej uczelni ekonomicznej w Polsce, dyplom czołowego programu Executive MBA w Polsce i regionie (w ocenie różnych rankingów, jak również według wyników badań wśród pracodawców).
Nabór zgłoszeń do udziału w VIII edycji Programu (start luty 2019), trwa do 25 listopada 2018.

 

Absolwenci:

•         Zaproszenie na wykład i Spotkanie Absolwenckie 8 września
•         Program dla Absolwentów MBA-SGH – czerwiec 2017
•        Zaproszenie do społeczności studentów i absolwentów AMBA

Program MBA-SGH:

•        Mission to China 2017
•        Trwa rekrutacja do VII edycji programu MBA-SGH!
Zapraszamy do lektury!

---

Zaproszenie na wykłady i Spotkanie Absolwenckie 8 września

Zapraszamy na:

1)    Sesję wykładowo-dyskusyjną prowadzoną przez prof. Bogdana Góralczyka „Chiny na tle świata: polityka, gospodarka, społeczeństwo”

Czas: 8 września, godz. 11:00 – 17:00

2)    Spotkanie networkingowe dla Absolwentów Programu MBA-SGH

Czas: 8 września, godz. 17:00 – 18:15

Osoby zainteresowane uczestnictwem zapraszamy do kontaktu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 4 września (uczestnicy Mission to China 2017, automatycznie znajdują się na liście uczestników wykładu).

Opis sesji:

 „Chiny na tle świata: polityka, gospodarka, społeczeństwo”

1. Chińska transformacja 1978 - 2017: etapy, model, sukcesy, zagrożenia (2 h)
2. "Dwa cele na stulecie" Xi Jinpinga: co oznacza "chiński sen" i "wielki renesans narodu chińskiego"? (1,5 h)
3. Chiny w nowym ładzie światowym: Jedwabne Szlaki, AIIB, RCEP, "pułapka Tukidydesa" (1,5 h)
4. Chiny a przyszłość: innowacje, "zielona gospodarka", "czwarta rewolucja przemysłowa" (1h)

Wykładowca:

Prof. Bogdan Góralczyk – polski politolog, sinolog, dyplomata, publicysta.

Po studiach dziennikarskich i sinologicznych i doktoracie na Uniwersytecie Warszawskim od 1984 do 1991 r. pracownik Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. W latach 1991-1998 przebywał na placówce dyplomatycznej na Węgrzech. W latach 2001-2003 szef gabinetu ministra spraw zagranicznych Włodzimierza Cimoszewicza. W latach 2003-2008 był ambasadorem RP w Bangkoku, akredytowanym także w Republice Filipin i Związku Mjanmy (d. Birma).

Jest profesorem w Centrum Europejskim Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się we współczesnych stosunkach międzynarodowych, ze szczególnym uwzględnieniem roli Chin. Zajmuje się także globalizacją, problematyką węgierską oraz transformacją pokomunistyczną. W latach 2010-12 redaktor naczelny rocznika naukowego "Azja-Pacyfik".
Stały komentator TVN24 Biznes i Świat. Częsty gość w radiu Tok FM. Stale publikuje m.in. na portalach obserwatorfinansowy.pl, wp.pl oraz kwartalnikach ASPEN Review-Prague i Przegląd Polityczny. W 2013 otrzymał najwyższe odznaczenie filipińskie przyznawane obcokrajowcom: Krzyż Wielki Orderu Sikatuna.

---

Program dla Absolwentów MBA-SGH – czerwiec 2017

9 czerwca odbył się warsztat „Big Data w strategicznym planowaniu rozwoju przedsiębiorstwa” oraz Spotkanie Absolwenckie. Więcej informacji

---

Zaproszenie do społeczności studentów i absolwentów AMBA

W związku z przyznaniem programowi MBA-SGH akredytacji AMBA, uczestnicy i absolwenci programu otrzymali możliwość darmowego korzystania z oferty rozwojowej AMBA. Więcej informacji

---

Mission to China 2017

Już w dniach 8-9 wrześnie odbędzie się sesja wprowadzająca do wizyty studyjnej „Mission to China 2017”. Sam wyjazd odbędzie się w dniach 17 -27.09.2017 i weźmie w nim udział 21 uczestników V edycji programu MBA-SGH oraz gościnnie 1 uczestnik IV edycji. Program wizyty obejmuje m.in. Pekin, Jinan, Szanghaj i Suzhou, pełną relację z wyjazdu prześlemy w kolejnym newsletterze.

---

Trwa rekrutacja do VII edycji programu MBA-SGH!

Do listopada trwa rekrutacja do kolejnej edycji programu MBA-SGH, zachęcamy do przesyłania tej informacji do zainteresowanych. Więcej informacji o rekrutacji

---

Kolejny newsletter MBA-SGH opublikujemy w listopadzie. Do usłyszenia!
---
Aby zrezygnować z subskrypcji newslettera, proszę przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informację „Nie chcę otrzymywać newslettera”.
Wszelkie uwagi oraz informacje do publikacji w newsletterze proszę zgłaszać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Newsletter SGH wysyłany będzie raz na kwartał

 

Rekomendacje

Polecam studnia MBA SGH wszystkim pragnącym zaktualizować lub uzupełnić swoją wiedzę i nadążyć za zmieniającą się szybko rzeczywistością.

Joanna Piekutowska
WIOS Warszawa

Więcej…
Newsletter

Szybki kontakt
 • Biuro Programu MBA-SGH
 • Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
 • Ul. Rakowiecka 24, pok. 2
 • 02-521 Warszawa
 • Tel: +48 22 646 61 24
 • Fax: +48 22 646 61 24
 • Adres mailowy: biuromba@sgh.waw.pl
 • Strona programu: www.mba-sgh.pl
youtube goolge
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa, Polska
centrala: +48 22 564 60 00, faks kancelarii: +48 22 849 53 12, e-mail: informacja@sgh.waw.pl​​