Euro – Dan Consulting
sgh
mbasgh
 • Dla pracujących profesjonalistów
  Program MBA-SGH to studia podyplomowe Executive Master of Business Administration oferowane
  w języku polskim i adresowane do osób pracujących zawodowo, które ukończyły studia wyższe
  oraz posiadają kilkuletnie doświadczenie w biznesie, głównie zajmują średnie i wyższej stanowiska menedżerskie.
 • Wiedza od doświadczonych wykładowców-praktyków
  Kadrę programu MBA-SGH tworzą doświadczeni wykładowcy z Polski i ze świata, najlepsi wykładowcy Szkoły Głównej Handlowej, posiadający zarówno doświadczenia edukacyjne, zweryfikowane wielokrotnie umiejętności przekazywania własnej wiedzy, jak również bogate doświadczenia praktyczne w biznesie.
 • Prestiżowy dyplom
  Absolwenci programu MBA-SGH otrzymują dyplom ukończenia studiów MBA w najbardziej prestiżowej uczelni ekonomicznej w Polsce, dyplom czołowego programu Executive MBA
  w Polsce i regionie (w ocenie różnych rankingów, jak również według wyników badań wśród pracodawców).
Nabór zgłoszeń do VI edycji programu zakończył się. Osoby zainteresowane udziałem w VII edycji zapraszamy do kontaktu: biuromba@sgh.waw.pl.

„Podjęcie studiów na kierunku Master of Business Administration rozważałem już od dłuższego czasu. Przy podejmowaniu decyzji duże znaczenie miał fakt firmowania studiów przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz doświadczenie tej uczelni w prowadzeniu kursów MBA. Istotnym czynnikiem była również wysoka pozycja zajmowana przez ten kierunek w corocznych rankingach uczelni krajowych. Ponadto zaoferowany zakres programowy dawał mi gwarancję zdobycia wiedzy, którą będę mógł wykorzystać w codziennej pracy w środowisku biznesowym…

Moim najważniejszym oczekiwaniem była możliwość szybkiego zastosowania zdobytej wiedzy teoretycznej w praktyce. Prowadzenie własnej firmy to codzienne wyzwania związane z finansami, zarządzaniem personelem, planowaniem strategicznym i dokonywaniem ważnych wyborów. Studia dały mi większą pewność przy podejmowaniu decyzji, a także jeszcze lepsze zrozumienie biznesu, co jest niezwykle istotne przy prowadzeniu działalności konsultingowej. Wymieniając korzyści wynikające z udziału w programie, nie mam szansy opowiedzieć o awansie, gdyż będąc właścicielem firmy, bardziej już awansować nie mogę, ale z całą pewnością jestem w stanie stwierdzić, że dzięki studiom moja firma jest efektywniej zarządzana.

Studia spełniły znakomitą większość moich oczekiwań. Jestem osobą bardzo wymagającą – zarówno wobec innych, jak i w stosunku do siebie. Wybrany przeze mnie kierunek studiów wymagał poświęcenia ogromnej ilości czasu, gdyż zajęcia były prowadzone w każdy piątek i sobotę. Niezbędne okazały się elastyczna organizacja pracy i przełożenie wielu innych spraw na późniejsze terminy. Moim zdaniem, studia MBA są skierowane do osób potrafiących zarządzać własnym czasem i odróżniać rzeczy ważne od codziennej rutyny.

Ja sam potraktowałem je jako rodzaj inwestycji i już teraz zaczynam dostrzegać, że czas poświęcony na lepsze zaplanowanie i zrozumienie własnej działalności pozwala na osiągnięcie dużych zysków, które rekompensują środki i siły przeznaczone na zdobycie niezbędnej do tego wiedzy

Janusz Baczewski
Właściciel Euro – Dan Consulting

Rekomendacje

Wybrałem studia MBA-SGH na uczelni o najlepszej tradycji nauk ekonomicznych w Polsce oraz jej pozycji lidera na większości rankingów.

Waldemar Lisek
Compfort Meridian

Read more ...
Szybki kontakt
 • Biuro Programu MBA-SGH
 • Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
 • Ul. Rakowiecka 24, pok. 2
 • 02-521 Warszawa
 • Tel: +48 22 564 77 83
 • Fax: +48 22 646 61 24
 • Adres mailowy: biuromba@sgh.waw.pl
 • Strona programu: www.mba-sgh.pl
youtube goolge
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa, Polska
centrala: +48 22 564 60 00, faks kancelarii: +48 22 849 53 12, e-mail: informacja@sgh.waw.pl​​